NAZWA STANOWISKA PRACY NAUCZYCIEL JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO WYMAGANIA DLA STANOWISKA

    DNIA   NAZWA FIRMY
(NAZWA I ADRES WNIOSKODAWCY –
NAZWA I ADRES WNIOSKODAWCY (MIEJSCOWOŚĆ

(NAZWA I ADRES FIRMY) FORMULARZ CENOWY
(IMIĘ I NAZWISKO LUB NAZWA WNIOSKODAWCY) (MIEJSCOWOŚĆ
(IMIĘ I NAZWISKO LUB NAZWA WNIOSKODAWCYÓW) (MIEJSCOWOŚĆ

Nauczyciel języka hiszpańskiego

Nazwa stanowiska pracy

Wymagania dla stanowiska pracy

- wykształcenie wyższe

mgr filologii hiszpańskiej z przygotowaniem pedagogicznym

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy

Nauczyciel języka hiszpańskiego w pełnym wymiarze czasu pracy

Wymagane dokumenty

- CV
- list motywacyjny ze wskazaniem stanowiska, o które kandydat się ubiega

Termin składania dokumentów

30 czerwca 2014 r.

Dodatkowe informacje

- umowa o pracę.
- wysokość wynagrodzenia brutto miesięcznie: od 2265 zł do 3109 zł

Wymagana klauzula

Prosimy o zamieszczenie w swojej ofercie klauzuli następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 Dz.U. z 2002 r. Nr 101, pozycja 926 z późn.zm.)"

(IMIĘ I NAZWISKONAZWA FIRMY) (MIEJSCOWOŚĆ DATA)
(IMIĘ I NAZWISKONAZWA PODATNIKA) (MIEJSCOWOŚĆ DATA)
(NAZWISKO IMIĘ (NAZWA) ORAZ ADRES (SIEDZIBA) WNIOSKODAWCY)

Tags: stanowiska pracy, dla stanowiska, stanowiska, pracy, nazwa, wymagania, nauczyciel, hiszpańskiego, języka