032020 INTERNAL COMMITTEE ASSIGNMENTS 20192020 ACADEMIC AFFAIRS COMMITTEE (12)

1215 PASSENGER VAN DRIVER TRAINING 20192020 COST PER STUDENT
1993 BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ 20192020 AKADEMİK
20192020 AKADEMİK YILI ERASMUS+ PROGRAMINA KATILACAK ÖĞRENCİLER İÇİN BİLGİ

2019-2020 m. Atvirų Klaipėdos rajono II lygos salės futbolo pirmenybių nuostatai

PROJEKTAS

1. VARŽYBŲ TIKSLAI IR UŽDAVINIAI

1.1. Populiarinti futbolą, skatinti įvairaus amžiaus žmones aktyviai dalyvauti sportinėje veikloje, turiningai praleisti laiką.

1.2. Prisidėti prie masinio futbolo plėtojimo Klaipėdos rajone.

1.3. Varžybų uždavinys - išaiškinti stipriausias Klaipėdos rajono mėgėjų komandas ir geriausius žaidėjus.

1. VARŽYBŲ VYKDYMAS, VADOVAVIMAS, VIETA IR LAIKAS

2.1. Varžybas organizuoja ir vykdo Klaipėdos rajono savivaldybės biudžetinė įstaiga „Sporto centras“

2.2. Varžybos vyks 2019 m. spalio 28d. – 2020 vasario ? d.d. Gargždų Policijos sporto salėje (Gamyklos g. 29).

2.3. Varžybų vyr. teisėjas – Tadas Vitkauskas (865745405)

1. VARŽYBŲ DALYVIAI IR SĄLYGOS

3.1. Pirmenybėse planuoja dalyvauti 10 komandų: FK Mosėdis, FC Bravo, FK Jakai, EDM STATYBA-SENDVARIS, FK SMK, Banga U-16, FC Dituva, Klaipėda city B, FK Feniksas, FK DAA.Varžybų dalyvių amžius nėra ribojamas.

3.2. Kiekviena komanda, dalyvaujanti turnyre iki pirmojo turo privalo pristatyti paraišką ir medicininę pažymą (arba raštą, kad žaidėjas pats atsako už savo sveikatą). Komandų elektroninės paraiškos turi būti atsiųstos ne vėliau spalio 27 dienos). Paraiška galioja visam turnyrui, po jos paskelbimo svetainėje www.gargzdusc.lt

Žaidėjas sužaidęs už vieną komandą bent vienas rungtynes, atstovauti kitai komandai nebegalės. Kiekvienos komandos paraiškoje gali būti registruojami 25 žaidėjai.

3.3. Žaidėjas gali būti registruojamas tik vienoje Klaipėdos rajono salės futbolo pirmenybių komandoje.

3.4. Kiekviena komanda pirmenybėms gali registruoti tik 1 „aukštesnio lygio“ žaidėją: 1 LFF II lygos žaidėją, registruotą 2019m. sezone. Žaidėjų iš LFF A lygos, LFF I lygos, LFF futsal A lygos, BFL, Klaipėdos ir Klaipėdos raj. I lygos salės pirmenybių registruoti negalima. Apribojimas netaikomas jauniems (gimusiems 2001 metais ir jaunesniems žaidėjams).

3.5. Kiekviena komanda sumoka startinį mokestį 174 eurus. Iki pirmenybių pradžios sumoka 100 eurų ir 2020.01.01 – 2020.01.10 74 eurus. Startinis mokestis sumokamas tarpbankiniu pavedimu į Klaipėdos r. sav. BĮ Sporto centras sąskaita LT634010040200238385.

1. VARŽYBŲ VYKDYMO TVARKA, TAISYKLĖS, NUOBAUDOS

4.1. Pirmenybės vykdomos dviem etapais: pirmajame visos komandos rungtyniauja vieno ratų sistema. Į antrąją etapą patenka 8 (aštuonios) stipriausios pirmojo etapo komandos. Ketvirtfinalyje susitinka komandos (1 pora I vieta-VIII vieta, 2 pora II vieta – VII vieta, 3 pora III vieta – VI vieta, 4 pora IV vieta – V vieta). Pusfinalyje susitinka komandos: I ir IV porų nugalėtojai, II ir III porų nugalėtojai). Antrajame etape žaidžiamos 1 rungtynės.

Rungtynių trukmė - 2 kėliniai po 25 min. (rungtynių metu laikas nestabdomas. Antro etapo metu žaidžiami 2 kėliniai po 20 min. (laikas stabdomas ir nurodomas švieslentėje) su 2 min. pertrauka tarp kėlinių. Kiekvieno rungtynių kėlinio metu komanda gali imti 1 (vieną) minutės pertraukėlę. Neišnaudojus minutės pertraukėlę pirmajame kėlinyje, antrajame kėlinyje pertraukėlės laikas nesumuojamas. Minutės pertraukėlės laikui pasibaigus, teisėjas sušvilpia ir sukviečia komandas į aikštę. Jeigu kokia nors komanda laiku negrįžta į aikštę iš jos atimama teisė visų likusių rungtynių metu imti minutės pertraukėlę. Žaidžiama 5x5 (1 vartininkas ir 4 aikštės žaidėjai), keitimų skaičius neribojamas.

4.2. Kiekvienoms rungtynėms teisėjauja 2 teisėjai. Žaidžiama su salės futbolo kamuoliu.

4.3. Komandai per kėlinį prasižengus 6 kartus (bet kurioje salės vietoje) skiriamas 10 metrų baudinys (jei šešta ar vėlesnės baudos varžovams skiriamos arčiau nei 10 metrų nuo vartų, tada baudos smūgį galima atlikti nuo prasižengimo vietos).

4.4 Prasižengus baudos aikštelėje skiriamas 6 metrų baudinys.

4.5. Vartininkas į žaidimą kamuolį įveda ranka. Vartininkui pagavus kamuolį iš žaidimo, galima iš rankų mesti (perduoti kamuolį) per visą aikštę arba spirti kamuolį į varžovų vartus. Rankomis į varžovų vartus įmestas įvartis neužskaitomas.

4.6. Vartininkui pradėjus ataką, jam atgal kamuolys negali būti perduodamas kol kamuolio nepalietė varžovas (varžovo kamuolio lietimas skaitosi - kai dėl jo kovojama ir abiejų komandų žaidėjai mikrodvikovoje liečia kamuolį; kai varžovas liečia kamuolį kojomis, jį perdavinėjant savo komandos žaidėjui; kai kamuolys po perdavimo savo komandos žaidėjui, atšoka nuo varžovo kūno; kai nuo varžovo kamuolys užeina į užribį;).Būdamas varžovų aikštės pusėje vartininkas gali varinėtis ir perdavinėti kamuolį be apribojimų.

4.7. Žaidimo metu leidžiami „podkatų“ veiksmai.

4.7. Nepaminėtais atvejais varžybose laikomasi tarptautinių salės futbolo taisyklių.

5. DRAUSMINĖS NUOBAUDOS

5.1. Žaidėjas įspėtas per rungtynes du kartus (geltona kortelė) ir pašalinamas arba iškart pašalinamas (raudona kortelė) už taisyklių pažeidimą, praleidžia artimiausias tos komandos rungtynes. Pašalinus žaidėją iš aikštės, jo komanda žaidžia 2 minutes arba iki praleisto įvarčio turėdama savo sudėtyje vienu žaidėju mažiau.

5.2. Žaidėjas gavęs 3, 5, 7 įspėjimus (geltonas korteles) diskvalifikuojamas 1 rungtynėms.
5.3.     Žaidėjas, nubaustas raudona kortele už nesportinį elgesį teisėjo ar varžovų atžvilgiu, baudžiamas 14 eurų bauda ir diskvalifikuojamas pagal drausmės komisijos nutarimą (mažiausia nuobauda – 2 rungtynės. jeigu žaidėjas buvo pašalintas už tai, kad trenkė varžovui arba teisėjui arba už tai, kad apspvojė varžovą ar teisėją – jis pašalinamas iš pirmenybių). Jeigu pirmenybių metu tas pats žaidėjas antrą kartą bus nubaustas už nesportinį elgesį – jam bus skiriama 14 eurų bauda. Jo tolimesnį dalyvavimą pirmenybėse spręs drausmės komisija

Drausmės komisijos sprendimą gali apskųsti komandų, kurių interesai buvo liečiami, vadovai.
5.3. Jei rungtynėse dalyvauja į protokolą neįrašytas, diskvalifikuotas arba teisės rungtyniauti komandoje neturintis žaidėjas, tai jo komandai užskaitomas pralaimėjimas 0:3.
5.4.  Jeigu komanda, nepasibaigus rungtynių laikui be teisėjo leidimo palieka aikštę ir atsisako į ją grįžti tęsti rungtynių, arba dėl jos kaltės nutraukia teisėjai, apie tai išsamiai išdėstę protokole, jai užskaitomas pralaimėjimas 0:3.

5.5. Rungtynės gali būti nukeliamos ne vėliau, kaip prieš 6 dienas iki iš anksto nustatytos datos. Iš anksto nesuderinus rungtynių datos keitimą ir be priežasties į rungtynes neatvykusiai komandai užskaitomas pralaimėjimas rezultatu 0:10. Drausmės komisija pasilieka teisę skirti piniginę nuobaudą komandai, neatvykusiai į rungtynes.

6. PROTESTAS
6.1. Komanda, norinti pateikti protestą, privalo apie tai įspėti rungtynių teisėjus, varžovų komandos oficialius asmenis. Noras pateikti protestą fiksuojamas rungtynių protokole.
6.2. Protestas nagrinėjamas per 24 val. gavus išsamų motyvuotą protestą ir sumokėjus 14 eurų mokestį, kuris patenkinus protestą gražinamas.
6.3. Protestas negali būti pateiktas dėl teisėjų sprendimų.

7. KOMANDŲ VIETOS NUSTATYMAS

Komandų vietos nustatomos pagal surinktų taškų sumą (už pergalę skiriami 3 taškai, už lygiąsias -1, už pralaimėjimą - 0). Jei šie rodikliai vienodi, vietos nustatomos pagal (eilės tvarka): a) tarpusavio rungtynių rezultatus; b) įmuštų ir praleistų įvarčių skirtumą; c) didesnį pergalių skaičių; d) didesnį įmuštų įvarčių kiekį; e) mažesnis drausminių nuobaudų (kortelių) skaičius

8. PIRMENYBIŲ NUGALĖTOJŲ APDOVANOJIMAS

Organizatoriai apdovanoja pirmenybių I, II, III vietos nugalėtojus taurėmis ir medaliais (apdovanojami 16 žaidėjų). Geriausi pirmenybių žaidėjai apdovanojami individualiais prizais.