ZAŁĄCZNIK NR 1 DO WNIOSKU O WSZCZĘCIE ZAMÓWIENIA PUBLICZNEGO

0 Europejski Komitet pl Załącznik do
Załącznik nr 1 (imię i Nazwisko)
c Entrum Badawcze pob Cyberbezpieczeństwo i Analiza Danych Załącznik

jak Dosłać Załączniki do Wysłanego Wniosku o Świadczenie z
Krajowa Rada Izby Architektów Kodeks Etyki Zawodowej Architektów Załącznik
Numer Sprawy Zzp2380612015 Załącznik nr 101 do Siwz –

ZAŁĄCZNIK NR 1 DO WNIOSKU O WSZCZĘCIE ZAMÓWIENIA PUBLICZNEGO

ZAŁĄCZNIK NR 1 DO WNIOSKU O WSZCZĘCIE ZAMÓWIENIA PUBLICZNEGO

Załącznik nr 1 do Wniosku o wszczęcie zamówienia publicznego:

Opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dokonanie telefonicznej kontroli realizacji:



Badania PE4 zrealizowano w ramach Komponentu Placówek Edukacyjnych a badanie N1 w ramach Komponentu Nauczycieli prowadzonych w projekcie „Badanie ekonomicznych uwarunkowań celów i kierunków alokacji nakładów na edukację realizowanych przez podmioty publiczne i prywatne w Polsce" (BECKER).



Badania PE4 oraz N1 realizowano w 9 celowo dobranych powiatach:



Kontroli metodą CATI poddane zostaną 450 wywiady ilościowe zrealizowane w ramach badań PE4 oraz N1. Zamawiający oczekuje realizacji:


Szacowany średni czas realizacji wywiadu to 15 minut. Zamawiający nie zezwala na zatrudnianie podwykonawców w tym zamówieniu.


W zakres przeprowadzanej kontroli wchodzą następujące elementy:


  1. zaprogramowanie i przedstawienie Zamawiającemu skryptów CATI na podstawie dostarczonej przez Zamawiającego ankiety kontroli, przy czym skrypty CATI podlegają zatwierdzeniu przez Zamawiającego,

  2. szkolenia ankieterów,

  3. realizacja kontroli,

  4. opracowanie i dostarczenie Zamawiającemu bazy danych z wynikami kontroli w formacie CSV, wraz z codebookiem po każdym z etapów badania,

  5. opracowanie raportów z wyników kontroli po każdym z etapów badania, które będą między innymi zawierały informacje o wykrytych błędach, nieprawidłowościach w realizacji kontrolowanych badań.


Cele kontroli


W przypadku badań PE4 celem kontroli jest:




W przypadku badania N1 celem kontroli jest:





1. Definicje i oznaczenia

  1. Badanie – badanie „Badanie ekonomicznych uwarunkowań celów i kierunków alokacji nakładów na edukację realizowanych przez podmioty publiczne i prywatne w Polsce” - BECKER. Badanie realizowane na terytorium 9 powiatów Polski przez Konsorcjum firm: Millward Brown oraz PBS spółka z o.o.

  2. Kontrola- kontrola badania ilościowego gospodarstw domowych i ludności dorosłej prowadzonego w projekcie „Badanie ekonomicznych uwarunkowań celów i kierunków alokacji nakładów na edukację realizowanych przez podmioty publiczne i prywatne w Polsce" (BECKER).

Próba kontrolna – zbiór danych wyselekcjonowany dla celów kontroli z bazy danych respondentów, którzy wzięli udział w określonym badaniu. Zbiór będzie zawierał dane kontaktowe respondentów lub reprezentowanych przez nich placówek oraz inne niezbędne dla celów kontroli dane z kwestionariusza. Liczebność próby kontrolnej będzie stanowić 120% zakładanej liczby wywiadów kontrolnej - zatem Wykonawca otrzyma odpowiednio:

  1. Zapasowa próba kontrolna - zbiór danych wyselekcjonowany dla celów kontroli z bazy danych respondentów, którzy wzięli udział w określonym badaniu. Zbiór będzie zawierał dane kontaktowe respondentów lub reprezentowanych przez nich placówek oraz inne niezbędne dla celów kontroli dane z kwestionariusza. Liczebność próby kontrolnej wyniesie 150% liczby wywiadów kontrolnych, które pozostały do zrealizowania po wyczerpaniu pierwszej próby kontrolnej.

  2. Wykonawca kontroli – oferent, który zostanie wybrany do realizacji kontroli opisywanej w niniejszym OPZ.

2. Realizacja

  1. Kontrola badania polegać będzie na wykonaniu krótkich wywiadów telefonicznych w oparciu o kwestionariusz wywiadu, który zostanie przekazany wykonawcy w dniu podpisania umowy.

  2. Kontrola zrealizowana zostanie po zakończeniu badań terenowych, w następujących terminach:

Badanie PE4 - w terminie między 25 listopada a 16 grudnia

Badanie N1 – w terminie między 25 listopada a 16 grudnia

Terminy te jednak mogą ulec przesunięciu z uwagi na ewentualne przesunięcia w harmonogramie realizacji projektu BECKER. Zamawiający zastrzega prawo zmian terminu realizacji kontroli, tak aby miała ona miejsce po zakończeniu określonego badania.

  1. Kontrola zostanie przeprowadzona z użyciem metody CATI.

  2. Wykonawca ma obowiązek przeprowadzić kontrolę u 150 respondentów z badania PE4 oraz 300 respondentów z badania N1, spośród rekordów, które znalazły się w przekazanej przez Zamawiającego próbie kontrolnej. W przypadku każdego z rekordów, w sytuacji problemów z przeprowadzeniem wywiadu kontrolnego, Wykonawca jest zobowiązany do minimum 3 udokumentowanych prób kontaktu, w tym dwie z prób muszą być podjęte w różnych dniach. Po 3 nieskutecznych próbach dany rekord próby kontrolnej zostaje uznany za nieaktywny. Po wyczerpaniu próby kontrolnej (wszystkie przekazane wywiady będą miały status zrealizowanych lub nieaktywnych) Wykonawca zwróci się do Zamawiającego o przekazanie zapasowej próby kontrolnej.

  3. W przypadku zapasowej próby kontrolnej, w sytuacji problemów z przeprowadzeniem wywiadu kontrolnego, Wykonawca jest zobowiązany do minimum 3 udokumentowanych prób kontaktu, w tym dwie z prób muszą być podjęte w różnych dniach. Po 3 nieskutecznych próbach dany rekord próby kontrolnej zostaje uznany za nieaktywny. Po wyczerpaniu zapasowej próby kontrolnej (wszystkie przekazane wywiady będą miały status zrealizowanych lub nieaktywnych) Zamawiający nie przewiduje dostarczania dodatkowych rekordów Wykonawcy.

  1. Wykonawca ma obowiązek rejestrowania wszystkich prób kontaktu z respondentem i umieszczenia ich w bazie danych przekazanej w dwa tygodnie po skończeniu realizacji każdego z etapów badania.

  1. Za kontrolę przeprowadzoną u respondenta Badania uznaje się wywiad, dla którego wypełniony został kwestionariusz wywiadu, dla co najmniej 90% pytań.

Po maksymalnie dwóch tygodniach od ukończenia każdego z etapów realizacji kontroli wykonawca przedstawi bazę danych wraz z codebookiem. Baza danych powinna zawierać: identyfikator respondenta, czas i termin realizacji kontroli (w tym liczbę i terminy kontaktowania się z respondentami) oraz odpowiednio zakodowane pytania z ankiety kontroli.

Po maksymalnie dwóch tygodniach od ukończenia każdego z etapów realizacji kontroli wykonawca przedstawi raporty z realizacji kontroli. Raport powinien zawierać: opis celu i metody badawczej użytej w kontroli oraz przedstawienie jej wyników w tym: informacji, co do zgodności przeprowadzenia badania z założeniami próby, informacji o wykrytych rozbieżnościach między materiałem zebranym w badaniu, a zebranym podczas kontroli, podsumowanie opinii respondentów, co do zachęt dostępnych w badaniu, jak i samej realizacji badania.

1Wynagrodzenie

  1. Wykonawca otrzyma wynagrodzenie po odbiorze produktów z każdego etapu badania, w ratach po 50% tzn. po pierwszym etapie: 50% wynagrodzenia, po drugim etapie 50% wynagrodzenia.

  2. Za wykonanie każdego etapu kontroli badania Wykonawca otrzyma wynagrodzenie równe:

ZAŁĄCZNIK NR 1 DO WNIOSKU O WSZCZĘCIE ZAMÓWIENIA PUBLICZNEGO ,

gdzie

ZAŁĄCZNIK NR 1 DO WNIOSKU O WSZCZĘCIE ZAMÓWIENIA PUBLICZNEGOzadeklarowany przez Wykonawcę koszt wykonania kontroli badania;

ZAŁĄCZNIK NR 1 DO WNIOSKU O WSZCZĘCIE ZAMÓWIENIA PUBLICZNEGOmaksymalna liczba wywiadów do zrealizowania

ZAŁĄCZNIK NR 1 DO WNIOSKU O WSZCZĘCIE ZAMÓWIENIA PUBLICZNEGO - liczba wywiadów zrealizowanych z pierwszej dostarczonej Wykonawcy próby do kontroli

ZAŁĄCZNIK NR 1 DO WNIOSKU O WSZCZĘCIE ZAMÓWIENIA PUBLICZNEGO - liczba wywiadów zrealizowanych z prób zapasowych

przy czym ZAŁĄCZNIK NR 1 DO WNIOSKU O WSZCZĘCIE ZAMÓWIENIA PUBLICZNEGO .

  1. Zamawiający dokona wyliczenia wysokości wynagrodzenia należnego Wykonawcy za kontrolę terenową badania w terminie trzech tygodni po każdym z etapów realizacji badania.



Oferty należy opisać nazwą i adresem Wykonawcy oraz tytułem zamówienia i numerem ogłoszenia, a następnie:

  1. złożyć osobiście w sekretariacie Instytutu Badań Edukacyjnych,

  2. lub przesłać pocztą tradycyjną na adres: Instytut Badań Edukacyjnych, ul. Górczewska 8, 01-180 Warszawa,

  3. lub przesłać pocztą elektroniczną na adres: [email protected]


Oferty należy składać do 20 września 2013 r. do godz. 10:00



4




Przedsiębiorstwo Usług Miejskich Załącznik nr 1 Spółka z oo
Umowa Powierzenia Przetwarzania Danych Osobowych Załącznik nr 7 dot
Wzór – Załącznik nr 2 do Siwz Oferta Wykonawcy


Tags: załącznik, zamówienia, wszczęcie, wniosku, publicznego